Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Projekt

"Łowicka integracja to wysokiej jakości edukacja"

Od 1 września 2022r. w trzech łowickich przedszkolach będzie realizowany projekt unijny pn. „Łowicka integracja to wysokiej jakości edukacja”. Miasto Łowicz otrzyma dofinansowanie w wysokości 509 903,75 zł ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Całkowita wartość projektu wynosi 599 948,75 zł. Wniosek został  przygotowany przez Zakład Ekonomiczno-Administracyjny w Łowiczu po przeprowadzonej diagnozie potrzeb w jednostkach objętych wsparciem.

 

Projekt będzie realizowany w Przedszkolu nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi „Jaś i Małgosia”, Przedszkolu nr 3 „Pszczółka Maja” i Przedszkolu nr 1 „Stokrotka”. Jego głównym celem jest  wyrównanie szans edukacyjnych i rozwojowych dzieci w wieku przedszkolnym, w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

W ramach projektu rozszerzona zostanie oferta edukacyjna o organizację i prowadzenie dodatkowych zajęć wspierających na rzecz zwiększenia szans edukacyjnych dzieci w zakresie wyrównania stwierdzonych deficytów. Doposażona zostanie baza dydaktyczna w specjalistyczny sprzęt, materiały i pomoce dydaktyczne. W ramach projektu nauczyciele podniosą swoje kompetencje niezbędne do pracy z dziećmi, w tym dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Okres realizacji projektu od 1 sierpnia 2022r. do 30 czerwca 2023r., w tym realizacja dodatkowych zajęć dla dzieci od 1 września 2022r. do 30 maja 2023r.