KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Pszczółki

Nauczyciele prowadzący: Ewa Dylik, Magdalena Szremska  
Pomaga: Katarzyna Dutkowska  

e-mail - Ewa Dylik: zabkigrupap5@wp.pl
e-mail - Magdalena Szremska: pszczolkigrupa1@wp.pl

Harmonogram uroczystości 2020.docx

Babciu, Dziadku co Ci dam......:)

Raniutko dzisiaj w okno słoneczko zapukało, Dziś święto Babci i Dziadka, cichutko zaszeptało. Kochany Dziadku, Kochana Babciu żyj sto lat, Ciesz się wnukami i kochaj świat!

Zabawy na śniegu:)

Bardzo lubimy różne zabawy i te w sali i te na dworze. Już nie było takie dużego mrozu więc postanowiliśmy wyjść na plac zabaw i ulepić igloo. Ale była zabawa, sami zobaczcie:)

Sto lat, sto lat.......:)

18 stycznia jak co roku obchodzimy urodziny naszego przedszkola. W tym roku były to 67 urodziny. I jak co roku był pyszny tort:)

Zima, zima, zima, pada, pada śnieg....:)

I doczekaliśmy się zimy:). Napadało dużo śniegu i poszliśmy lepić bałwana. Ale było wesoło i śnieżnie:)

Hej kolęda, kolęda......

Dziś była wigilia w naszej grupie. Był barszczyk czerwony z uszkami, smażona rybka, kompot wigilijny, ciasto........ Mówiliśmy świąteczne wiersze i śpiewaliśmy kolędy. Było bardzo uroczyście, świątecznie i nastrojowo.

Wesołe zabawy w sali.

Dzieci bardzo lubią zabawy sportowe zarówno na placu przedszkolnym jak i w sali. Mamy fajny sprzęt do ciekawych i wesołych zabaw na sali:)

Pierniczki

11.12.2020
Pierniczki

Pierniczki

11.12.2020

Pierniczki to jeden z przysmaków Świąt Bożego Narodzenia. Właśnie dziś cała nasza grupa robiła pyszne pierniczki. Troszkę zjedliśmy a resztę zostawiliśmy na naszą wigilię w czwartek. Są bardzo pyszne:)

To Mikołaj, to Mikołaj, to Mikołaj Święty......

Dziś zawitał do nas Mikołaj i przyniósł nam prezenty!!! To znaczy, że byliśmy przez cały rok bardzo, bardzo grzeczni :):);). Zaśpiewaliśmy Mikołajowi piosenkę i zrobiliśmy sobie fajne zdjęcia. Zobaczcie sami:)

Andrzejki

30.11.2020
Andrzejki

Andrzejki

30.11.2020

Andrzejki obchodzone są w wigilię dnia świętego Andrzeja, czyli w wieczór z 29 na 30 listopada. My obchodziliśmy popularne Andrzejki właśnie dziś. Sami zobaczcie jak super bawiliśmy się przy wróżbach i zabawach. Ale było fajnie:)!!!

Dzień Kubusia Puchatka

Dziś w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Wszyscy wiemy, kto to jest Kubuś Puchatek i wszyscy go bardzo lubimy:)" Obiecaj mi, że zawsze będziesz pamiętał że jesteś:ODWAŻNIEJSZY niż w to wierzysz,SILNIEJSZY, niż ci się wydaje,i bardziej MĄDRY, niż myślisz"