Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Arteterapia 2020

Zajęcia arteterapii prowadzą: Barbara Dankiewicz i Sylwia Barlak.

 Arteterapia wykorzystuje naturalną predyspozycję dzieci do twórczych zachowań. Metoda ta pozwala na wspieranie wszechstronnego rozwoju osobowości dziecka poprzez spontaniczne działania plastyczne.

Dzięki zajęciom z arteterapii dzieci ciągle rozwijają się, uwalnia się w nich indywidualna ekspresja oraz emocje i odczucia związane z ich obecnym stanem psychicznym i fizycznym. Na zajęciach tworzą prace, dzięki którym dowartościowują się, rosną ich ambicje. Arteterapia uwalnia dzieci, sprawia, że są bardziej otwarte na otaczający je świat. Uczy wytrwałości, konsekwencji w dążeniu do celu. Dzieci mają możliwość wyrażania tych myśli i przeżyć, które są trudne do przekazania w słowach, ujawnia te, które są tłumione oraz uczy odreagowania emocji i napięć. Zajęcia dają im radość, możliwość działania i tworzenia. Rozwijają wyobraźnię, myślenie, pamięć i uwagę. Uczą też samodzielności, zaradności, dokładności oraz organizacji pracy.

Jeszcze jesiennie

Już jest listopad. Nadal poruszamy się w temacie kolorowej jesieni. Tworzymy nasze dzieła i cieszymy się, że tworzenie ich daje nam tyle radości i pozytywnej energii.

Jesienne inspiracje

Jesień mieni się pięknymi kolorami. Jest pełna złota, czerwieni, brązu i zieleni. Jesień to też zapach jabłek, wiatru i deszczu. Jesień to szelest liści, gwizd wiatru i szum deszczu. Jesień na naszych zajęciach pełna jest radości i uśmiechu.