Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wydarzenia 2021/2022

Wielkanocny kogucik.

"Wielkanocnego kogucika" w tym roku zobaczyliśmy w wykonaniu grupy Stokrotki. Była kaczuszka, kurczaczek, zajączek itp. Dzieci śpiewały świąteczne piosenki i mówiły świąteczne wiersze. A na koniec oczywiście mokry śmingus - dyngus. Wesołych Świąt!!!

Dzień Kobiet.

08.03.2022
Dzień Kobiet.

Dzień Kobiet.

08.03.2022

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim kobietom, tym małym i tym dużym składamy najszczersze życzenia: dużo zdrowia i dużo uśmiechu, spełnienia marzeń i bardzo dużo cierpliwości do nas;). A nasze kochane Biedroneczki przygotowały dla wszystkich miłe upominki, powiedziały wierszyki i zaśpiewały piosenki.:)

Kulinarne ferie. Część 3: Faworki

Jutro "Tłusty czwartek" a my postanowiliśmy ten dzień obchodzić już od dziś. Dlatego też rozpoczynamy to świętowanie od pysznych faworków. Zanim przystąpiliśmy do robienia tych pyszności Pani Dyrektor opowiedziała nam skąd się wzięła nazwa faworków i jak je trzeba zrobić, żeby były kruche i smaczne:)

O Yeti !!!

10.02.2022
O Yeti !!!

O Yeti !!!

10.02.2022

Dziś obejrzeliśmy film " O Yeti" w kinie 3D. Jak zawsze bardzo nam się podobał:)

Czerwony Kapturek

"Snuj się,snuj bajeczko......" takimi słowami rozpoczynało się przedstawienie przygotowane przez nauczycielki pt "Czerwony Kapturek" z okazji mikołajek. Teatrzyk miał się odbyć w dniu wizyty Mikołaja, niestety musiał zostać przełożony na dziś. Ale warto było czekać,dzieci były bardzo szczęśliwe:)

Mikołajki

06.12.2021
Mikołajki

Mikołajki

06.12.2021

" Mikołaj to taki święty, co dzieciom przynosi prezenty" W ten magiczny dzień Mikołaj odwiedził każdą grupę i zostawił dla każdego dziecka super prezent:)